Szkoła Podstawowa w Budzowie z filią w Grodziszczu

57-214 Budzów

ul. Henryka Pobożnego 1

Zakończenie roku szkolnego w Budzowie

24 czerwca – dzień zakończenia roku szkolnego i pożegnania absolwentów. O godzinie ósmej rano rozpoczęła się w naszej szkole uroczysta akademia, podczas której uczniowie klasy VIIIA po raz ostatni zaprezentowali się na apelu żegnając swych młodszych kolegów, grono pedagogiczne oraz innych pracowników szkoły. Obecni na uroczystości rodzice i zaproszeni goście ze wzruszeniem podziwiali nasz narodowy, majestatyczny taniec polonez w wykonaniu ósmoklasistów. Absolwenci podziękowali swoim nauczycielom doceniając ich pracę i zaangażowanie włożone w proces kształcenia.
W drugiej części uroczystości dyrektor szkoły Irena Pachnicz i wicedyrektor Edyta Dziuba wręczyły nagrody i świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas IV-VII. Podczas apelu wójt naszej gminy wraz z przewodniczącym rady nagrodzili stypendiami uczniów, którzy osiągneli wysokie wyniki w nauce oraz z sukcesami reprezentowali na zewnątrz naszą szkołę i gminę. Teraz zarówno uczniowie jak i nauczyciele mogą korzystać z uroków lata. Wszystkim życzymy miłych i bezpiecznych wakacji.